Бібліотека є інформаційним центром школи, тому виховні заходи,проведенні бібліотекарем школи Судімовою Л.П. завжди змістовні,цікаві.

Вікторина «Моя держава – Україна»

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Мій рідний край.png


Бібліотечний урок

«Я громадянин і патріот своєї держави»

З метою розширення знань учнів про рідну державу, розкриття суті понять «громадянин», «патріот», «патріотизм»;розвитку у дітей прагнення бути свідомим громадянином України і її патріотом; виховання любові до рідної землі, до своєї держави, любові до рідного краю, його історичного минулого та сучасного бібліотекарем школи Судімовою Л.П. у шкільних куточках було проведено урок для учнів 11 класу. У ході уроку бібліотекар нагадала про ситуацію,яка склалася на Сході,як це стосується безпосередньо всіх нас, ще раз з’ясували значення понять «патріотизм», «Батьківщина», «громадянин», «патріот». Кожен мав змогу висловити свої думки,сказати,щоб вони змогли зробити для України,оголосили свої плани на покращення майбутнього Батьківщини, розповідали вірші,читали молитви,наскільки перейнялися духом патріотизму,що у всіх були сльози на очах. І кожен пообіцяв,що назавжди пов’яже свою долю з Україною, для неї житиме, для її процвітання і блага.

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Патріот своєї держави 1.png


Народознавча година до 150 річчя М.Грушевського

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Грушевський.png/Files/images/2017_rk/bbloteka/Грушевський 1.png


Співпраця шкільної бібліотеки із сільською.

Бібліотечний урок «Книга чи комп’ютер: за і проти»

Урок було проведено Судімовою Л.П. – шкільним бібліотекарем та Реутовою С.П. – бібліотекарем сільської бібліотеки для учнів 6 – 7 класів з метою допомогти зрозуміти,що оволодіння основами інформаційної культури підготує до життя та забезпечить здатність жити в інформаційному суспільстві У ході уроку учні мали змогу ще раз почути про історію виникнення комп’ютера та книги, заслухати захисти проектів «Інтернет», «Застосування комп’ютера », «Історія українського підручника», школярі висловлювали свої думки,були активними учасниками вікторин,ігор, але головне,вини зрозуміли,що для сучасного учня є дуже важливим користування комп’ютером, але й не потрібно відмовлятися від читання книг.

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Бібліотека1.png/Files/images/2017_rk/bbloteka/Бібліотека.png


«Україна – мій рідний край»

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Україна 1.png/Files/images/2017_rk/bbloteka/Україна 2.png/Files/images/2017_rk/bbloteka/Україна2.png


«Тарас Григорович Шевченко – художник з душею поета»

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Шевченко.png/Files/images/2017_rk/bbloteka/Шевченко1.png


«Українська мова – мова барвінкова»

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Мова.png/Files/images/2017_rk/bbloteka/Мова1.png


«На хвилинку зупинись,нову книжку подивись!»

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Нова книга.png


«Письменник, композитор В.Коваленко – наш земляк»

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Коваленко.png


У бібліотеці завжди оформлено тематичні виставки «Афган - пам'ять серця»

/Files/images/2017_rk/bbloteka/Авган.png


Кiлькiсть переглядiв: 115

Коментарi